Український Центр Медіації (УЦМ)

Ми, професійні медіатори УЦМ, спеціалісти з переговорів, пропонуємо - аналіз Вашої складної, спірної ситуації і організацію переговорів (медіації) за участю спеціаліста-медіатора для пошуку рішення з максимальною користю для Вас. Переговори - це сучасна альтернатива судовому методу вирішення спорів.

Люди, які вперше намагаються врегулювати спір в комерційній сфері, вважають, що справедливе рішення можна отримати тільки через суд. Але наш особистий досвід і приклади розвинутих країн світу доказують, що альтернативні методи бувають набагато ефективнішими.

Попередня безкоштовна телефонна/скайп консультація
Тривалість 30-45 хвилин
Ви, наш клієнт, звертаєтесь до Українського Центру Медіації (УЦМ) будь-яким зручним для Вас способом. З Вами зконтактує наш координатор з питань проведення медіації і розробки дизайну способів вирішення конфлікту для проведення безкоштовної телефонної консультації.

Загальні умови надання послуг:

• Оплата послуг нараховується погодинно;
• Мова надання послуг: українська або російська;
• Можливе надання послуг англійською мовою (у такому разі вартість послуг зростає на 50%), а також іншими мовами (за умови оплати сторонами вартості послуг перекладача);
• Місце надання послуг – Київ. Якщо сторони не мають можливості прибути до Києва, то витрати медіатора на проїзд до погодженого місця проведення, проживання та харчування компенсуються сторонами;
• Витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (якщо сторони не запропонують прийнятне для всіх сторін і умов процесу медіації місце зустрічі) ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо оплачуються окремо за результатами надання послуг;
• Надання послуг Центру можливе і в тих випадках коли, справа знаходиться в суді.

Процедура:

1. Попередня телефонна консультація з координатором УЦМ з питань сутності послуги і умов проведення медіації або обрання іншого ефективного для вирішення спору способу вирішення складної ситуації (підготовка до переговорів, конфлікт-коучинг, супровід переговорів), орієнтовна тривалість 30-45 хвилин - безкоштовно. Мета розмови – прийняття рішення щодо вступу в процес медіації.


2. Базова платна консультація – координаційна зустріч, проводиться з кожною стороною окремо і зазвичай триває 1-2 години. Мета зустрічі – формування тем для обговорення на медіації. Підготовка до процесу. Можливо обговорення окремої послуги – залучення другої сторони до процесу медіації.

Для спорів між фізичними особами, пов’язаних з підприємницькою діяльністю або юридичними особами вартість складає - від 100дол./год.
Для спорів між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю - від 1000 грн./год. або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ


3.1. У випадку обрання медіації у якості способу вирішення ситуації:

Вартість послуг Центру з підготовки та проведення медіації залежить від статусу сторін, що залучені в дану ситуацію, та сфери (категорії) в якій така ситуація має місце.

Фізичні особи:
• Сімейна медіація - 1000 грн./год 1-3 год; 1500 грн./год з 4ої години (за одну зустріч)
• Спори між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю від 1000 грн./год.
Або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ

Юридичні особи (включно з ГО):
• Внутрішньо-організаційні спори – 1000 євро (еквівалент у Національній валюті) в день (7 годин робочого часу) або 150 євро/год (еквівалент у Національній валюті) за перші 1-6 год процесу та 170 євро/год з 7ої години процесу
• Комерційні спори* - 250 євро за годину (еквівалент в Національній валюті) 0,75% ціни спору, але не менше 20 тис. грн./день

* також додатково оплачується вартість роботи (2 години) медіатора з підготовки до розгляду справи загальною вартістю 7000 грн.
Сторони зобов’язуються надати медіатору коротке резюме (зазвичай 5-7 сторінок, 12 кегель) опису ситуації, засноване на фактах та документах.

· Вказана вартість послуг розрахована за умови участі одного медіатора у справі. У випадку необхідності залучення більшої кількості медіаторів за домовленістю з сторонами переговорів вартість послуг центру може збільшуватися.
· Зазвичай, сторони оплачують вартість послуг Центру у рівних частках, якщо не домовляться про інше.
· Якщо сторони у ситуації/спорі мають різний юридичний статус оплата послуг здійснюється за ставками, що застосовується до юридичних осіб.
· До початку медіації сторони здійснюють передплату у розмірі вартості 3(трьох) годин послуг з медіації. Окрім випадків, коли сторони відмовляться від проведення медіації, ця сума не відшкодовується.
Узгодження медіаційної (заключної) угоди та/або мирової угоди між сторонами за результатами медіації включається до загальної процедури медіації і оплачується за тими ж ставками. У випадку необхідності посвідчення такої угоди нотаріусом вартість послуг нотаріуса оплачується окремо.


3.2. У випадку обрання переговорів у якості способу вирішення ситуації УЦМ може запропонувати клієнту наступні послуги:

• Підготовка клієнта до переговорів за інтересами (Гарвардська переговорна модель) з метою зміни моделі переговорів
• Підготовка клієнта до складної розмови (коли спір виник, але інша сторона не доступна для інших способів вирішення спору крім переговорів)
• Участь медіатора в переговорах в якості консультанта, або Вашого представника

Оплата послуг експерта здійснюється за розцінками, вказаними в пункті 3.1.

Гонорар успіху при досягненні домовленостей, що задовольняють нашого клієнта (за домовленістю).

Крім вартості послуг оплаті підлягають витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (за необхідності), ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо.

ВАЖЛИВО! Вищенаведена інформація надається виключно з інформаційною метою. Конкретні умови надання послуг можуть час від часу змінюватися.

Український Центр Медіації (УЦМ)

1. Попередня безкоштовна телефонна консультація, триває 30-45 хвилин.

Ви, наш клієнт, звертаєтесь до Українського Центру Медіації (УЦМ) будь-яким зручним для Вас способом. З Вами зконтактує наш координатор з питань проведення медіації і розробки дизайну способів вирішення конфлікту для проведення безкоштовної телефонної консультації.
На цій консультації Ви коротко описуєте ситуацію, а наш координатор розповідає про особливості процесу медіації і разом ви вирішуєте, чи можливе врегулювання спору переговорним шляхом.

Український Центр Медіації (УЦМ)

1. Вам запропонують підписати угоду на послуги медіатора. В цій угоді прописуються:

  • Принципи процедури медіації (переговорів) – прозорість, добровільність для учасників
  • Конфіденційність даних - інформацію отриману в ході медіації не можна використовувати в суді або на шкоду іншій стороні
  • Відповідно договору, медіатор отримує імунітет в якості свідка, його не можна викликати в суд. Це забезпечує незалежність і неупередженість медіатора.

Комерційна медіація (вирішення спорів між юридичними особами, юридичними особами і їх клієнтами, фізичними особами щодо вирішення майнових спорів, захист прав споживачів та ін.)

Щодо ініціювання процесу і його проведення в УЦМ діють стандартні правила. Окрім того при проведенні комерційної медіації до довідки про сутність спору (крок 6) у письмовому вигляді подається така інформація:

  1. Імена, адреси, номера телефонів факсу, адреси електронної пошти сторін спору, а також їхніх уповноважених осіб, якщо такі є;
  2. Опис спору, який за можливості включає його вартісну оцінку;
  3. Ім’я медіатора, який буде вести процес
  4. Копія документу про сплату організаційного внеску.

Додаткову інформацію щодо переліку необхідних документів, особливостей проведення або припинення медіації за стандартами ICC див. тут.

На етапі укладення договору сторони можуть передбачити медіацію, як попередній перед судовим розглядом спосіб вирішення спору. Для цього в договір повинні бути внесені відповідні медіаційні застереження.

Сімейна медіація
1. Рішення про участь в медіації сторони приймають під час або після координаційної зустрічі (консультації) з представником УЦМ.

2. У разі досягнення згоди про проведення медіації з обома сторонами, підписується договір між УЦМ та сторонами, в якому проміж інших також зазначається питання вартості послуги і розподілу обов’язків щодо її сплати а також формулюється перелік тем, які виносяться на медіацію і вирішуються всі інші організаційні питання пов’язані з проведенням медіації.

3. Зустрічі сторін з медіатором проходять у режимі серій короткочасових (до 3-х годин) зустрічей.

Інші види медіації*

  • Медіація в організації (між співробітниками).
  • Трудові спори і конфлікти (в т.ч. пов’язані з підписанням колективних договорів).
  • Корпоративні спори і конфлікти (між засновниками, акціонерами і виконавчим органом, Радою директорів тощо).

*Медіація вказаних спорів і конфліктів відбувається відповідно до засад проведення комерційної медіації

Замовити медіацію можна за телефоном [095] 793 0514, [044] 490 6635 або написавши листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На етапі укладення договору сторони можуть передбачити медіацію, як попередній перед судовим розглядом спосіб вирішення спору. Для цього в договір повинні бути внесені відповідні застереження, зміст яких може бути сформульований наступним чином.

Загальне застереження

У разі виникнення будь-якого спору, який виникає із цього контракту або у звязку з ним, сторони погоджуються на першому етапі обговорити і розглянути можливість передачі спору для врегулювання відповідно до правил Українського Центру Медіації.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Вхід до Ресурсного центру

Новини

Відеозапис події "Які навички необхідні для успішної карʼєри медіатора в 2024 році?"

05.02.2024
Для всіх, хто хотів, але не зміг бути з нами, відеозапис події з Галиною Єрьоменко. Про…

FRAUENEMPROWERMENT

10.11.2023
Есслінген-на-Неккарі, земля Баден Вюртемберг, Німеччина. Тут завершився 9-місячний проект…

ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

20.07.2023
Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією Але хочеться сподіватися, що…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

+380 (97) 436 05 77 (telegram, viber)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.
© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs