Алла Георгіаді

alla georgiadi

Кандидат наук, заслужений професор Департаменту організації навчання та розвитку, директор Інституту енергетики, Університет Св. Томаса, штат Міннесота, США.
Викладає докторські та магістерські курси з техніки переговорів, управління конфліктами, кроскультурних аспектів організаційного розвитку і досліджень. Має досвід викладання метододики врегулювання конфліктів у Франції та України. Має 4-річний досвід як практикуючий професійний медіатор, консультує з питань врегулювання конфліктів і питання організаційного розвитку.

 

Джон Конбере

John

Професор і Директор докторської програми в галузі розвитку, Університет Св. Томаса, штат Міннесота, США.
Викладає докторські і маґістерські курси методів ведення переговорів, медіацію, в організаціях та наукових досліджень. Має досвід викладання методології врегулювання конфліктів у Франції та України. Має більше 20 років професійної діяльності в якості професійного медіатора. Навчає медіаторів і консультує організації з врегулювання конфліктів і питання організаційного розвитку.

 

Владислава Рябота

Vladislava 1

Радник з юридичних питань консультативних програм IFC у Східній Європі та Центральній Азії. Досвід роботи у сфері корпоративного управління - понад десять років. Має сертифікат професійного медіатора і досвід успішних медіацій. Викладає у Києво-Могилянській Бізнес Школі.

 

 

 

Вільям Марш

bill 2

Вільям («Білл») Марш є провідним Великобританським та міжнародним медіатором, з великим і успішним досвідом у широкому спектрі комерційних та інших спорів. Білл протягом 11 років був Виконавчим директором Центру ефективного вирішення спорів (CEDR) в Лондоні і залишається одним з його провідних медіаторів. Білл зареєстрований і акредитований при CEDR.
Білл є засновником та директором Міжнародного управління конфліктами (CMI). Крім того, Білл є одним з найдосвідченіших тренерів з медіації Європи. Він тренував медіаторів у більшості країн Західної Європи, Центральної і Східної Європи, Росії, Південно-Східної Азії, Індії, Австралії, Африки, Північної та Південної Америки. Він є членом факультету підвищення кваліфікації CEDR і очолює багато з ініціатив CMI.

Календар подій

Вхід до Ресурсного центру

Новини

FRAUENEMPROWERMENT

10.11.2023
Есслінген-на-Неккарі, земля Баден Вюртемберг, Німеччина. Тут завершився 9-місячний проект…

ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

20.07.2023
Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією Але хочеться сподіватися, що…

ВОЄННИЙ БІЗНЕС МЕДІТАОР МЮНХЕНСЬКОЇ ТПП: МИ ПЕРЕМОГЛИ! (березень-липень 2023)

10.07.2023
Хто б думав, що зможемо зібратися, вчитися, скласти іспити, а після цього ще сумувати…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

+380 (97) 436 05 77 (telegram, viber)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.
© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs