Загальні умови надання послуг:

• Оплата послуг нараховується погодинно;
• Мова надання послуг: українська або російська;
• Можливе надання послуг англійською мовою (у такому разі вартість послуг зростає на 50%), а також іншими мовами (за умови оплати сторонами вартості послуг перекладача);
• Місце надання послуг – Київ. Якщо сторони не мають можливості прибути до Києва, то витрати медіатора на проїзд до погодженого місця проведення, проживання та харчування компенсуються сторонами;
• Витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (якщо сторони не запропонують прийнятне для всіх сторін і умов процесу медіації місце зустрічі) ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо оплачуються окремо за результатами надання послуг;
• Надання послуг Центру можливе і в тих випадках коли, справа знаходиться в суді.

Процедура:

1. Попередня телефонна консультація з координатором УЦМ з питань сутності послуги і умов проведення медіації або обрання іншого ефективного для вирішення спору способу вирішення складної ситуації (підготовка до переговорів, конфлікт-коучинг, супровід переговорів), орієнтовна тривалість 30-45 хвилин - безкоштовно. Мета розмови – прийняття рішення щодо вступу в процес медіації.


2. Базова платна консультація – координаційна зустріч, проводиться з кожною стороною окремо і зазвичай триває 1-2 години. Мета зустрічі – формування тем для обговорення на медіації. Підготовка до процесу. Можливо обговорення окремої послуги – залучення другої сторони до процесу медіації.

Для спорів між фізичними особами, пов’язаних з підприємницькою діяльністю або юридичними особами вартість складає - від 100дол./год.
Для спорів між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю - від 1000 грн./год. або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ


3.1. У випадку обрання медіації у якості способу вирішення ситуації:

Вартість послуг Центру з підготовки та проведення медіації залежить від статусу сторін, що залучені в дану ситуацію, та сфери (категорії) в якій така ситуація має місце.

Фізичні особи:
• Сімейна медіація - 1000 грн./год 1-3 год; 1500 грн./год з 4ої години (за одну зустріч)
• Спори між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю від 1000 грн./год.
Або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ

Юридичні особи (включно з ГО):
• Внутрішньо-організаційні спори – 1000 євро (еквівалент у Національній валюті) в день (7 годин робочого часу) або 150 євро/год (еквівалент у Національній валюті) за перші 1-6 год процесу та 170 євро/год з 7ої години процесу
• Комерційні спори* - 250 євро за годину (еквівалент в Національній валюті) 0,75% ціни спору, але не менше 20 тис. грн./день

* також додатково оплачується вартість роботи (2 години) медіатора з підготовки до розгляду справи загальною вартістю 7000 грн.
Сторони зобов’язуються надати медіатору коротке резюме (зазвичай 5-7 сторінок, 12 кегель) опису ситуації, засноване на фактах та документах.

· Вказана вартість послуг розрахована за умови участі одного медіатора у справі. У випадку необхідності залучення більшої кількості медіаторів за домовленістю з сторонами переговорів вартість послуг центру може збільшуватися.
· Зазвичай, сторони оплачують вартість послуг Центру у рівних частках, якщо не домовляться про інше.
· Якщо сторони у ситуації/спорі мають різний юридичний статус оплата послуг здійснюється за ставками, що застосовується до юридичних осіб.
· До початку медіації сторони здійснюють передплату у розмірі вартості 3(трьох) годин послуг з медіації. Окрім випадків, коли сторони відмовляться від проведення медіації, ця сума не відшкодовується.
Узгодження медіаційної (заключної) угоди та/або мирової угоди між сторонами за результатами медіації включається до загальної процедури медіації і оплачується за тими ж ставками. У випадку необхідності посвідчення такої угоди нотаріусом вартість послуг нотаріуса оплачується окремо.


3.2. У випадку обрання переговорів у якості способу вирішення ситуації УЦМ може запропонувати клієнту наступні послуги:

• Підготовка клієнта до переговорів за інтересами (Гарвардська переговорна модель) з метою зміни моделі переговорів
• Підготовка клієнта до складної розмови (коли спір виник, але інша сторона не доступна для інших способів вирішення спору крім переговорів)
• Участь медіатора в переговорах в якості консультанта, або Вашого представника

Оплата послуг експерта здійснюється за розцінками, вказаними в пункті 3.1.

Гонорар успіху при досягненні домовленостей, що задовольняють нашого клієнта (за домовленістю).

Крім вартості послуг оплаті підлягають витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (за необхідності), ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо.

ВАЖЛИВО! Вищенаведена інформація надається виключно з інформаційною метою. Конкретні умови надання послуг можуть час від часу змінюватися.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
19
20
21
22
23
24
25

Вхід до Ресурсного центру

Новини

РОЗШИРЯЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ: МЕМОРАНДУМ З ГРУПОЮ ВИПУСКНИКІВ УЦМ

02.03.2020
Підписано Меморандум про співпрацю між Українським Центром Медіації в особі Єрьоменко…

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs