Загальні умови надання послуг:

• Оплата послуг нараховується погодинно;
• Мова надання послуг: українська або російська;
• Можливе надання послуг англійською мовою (у такому разі вартість послуг зростає на 50%), а також іншими мовами (за умови оплати сторонами вартості послуг перекладача);
• Місце надання послуг – Київ. Якщо сторони не мають можливості прибути до Києва, то витрати медіатора на проїзд до погодженого місця проведення, проживання та харчування компенсуються сторонами;
• Витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (якщо сторони не запропонують прийнятне для всіх сторін і умов процесу медіації місце зустрічі) ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо оплачуються окремо за результатами надання послуг;
• Надання послуг Центру можливе і в тих випадках коли, справа знаходиться в суді.

Процедура:

1. Попередня телефонна консультація з координатором УЦМ з питань сутності послуги і умов проведення медіації або обрання іншого ефективного для вирішення спору способу вирішення складної ситуації (підготовка до переговорів, конфлікт-коучинг, супровід переговорів), орієнтовна тривалість 30-45 хвилин - безкоштовно. Мета розмови – прийняття рішення щодо вступу в процес медіації.


2. Базова платна консультація – координаційна зустріч, проводиться з кожною стороною окремо і зазвичай триває 1-2 години. Мета зустрічі – формування тем для обговорення на медіації. Підготовка до процесу. Можливо обговорення окремої послуги – залучення другої сторони до процесу медіації.

Для спорів між фізичними особами, пов’язаних з підприємницькою діяльністю або юридичними особами вартість складає - від 100дол./год.
Для спорів між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю - від 1000 грн./год. або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ


3.1. У випадку обрання медіації у якості способу вирішення ситуації:

Вартість послуг Центру з підготовки та проведення медіації залежить від статусу сторін, що залучені в дану ситуацію, та сфери (категорії) в якій така ситуація має місце.

Фізичні особи:
• Сімейна медіація - 1000 грн./год 1-3 год; 1500 грн./год з 4ої години (за одну зустріч)
• Спори між фізичними особами, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю від 1000 грн./год.
Або медіація може бути здійснена на волонтерських засадах випускниками УЦМ

Юридичні особи (включно з ГО):
• Внутрішньо-організаційні спори – 1000 євро (еквівалент у Національній валюті) в день (7 годин робочого часу) або 150 євро/год (еквівалент у Національній валюті) за перші 1-6 год процесу та 170 євро/год з 7ої години процесу
• Комерційні спори* - 250 євро за годину (еквівалент в Національній валюті) 0,75% ціни спору, але не менше 20 тис. грн./день

* також додатково оплачується вартість роботи (2 години) медіатора з підготовки до розгляду справи загальною вартістю 7000 грн.
Сторони зобов’язуються надати медіатору коротке резюме (зазвичай 5-7 сторінок, 12 кегель) опису ситуації, засноване на фактах та документах.

· Вказана вартість послуг розрахована за умови участі одного медіатора у справі. У випадку необхідності залучення більшої кількості медіаторів за домовленістю з сторонами переговорів вартість послуг центру може збільшуватися.
· Зазвичай, сторони оплачують вартість послуг Центру у рівних частках, якщо не домовляться про інше.
· Якщо сторони у ситуації/спорі мають різний юридичний статус оплата послуг здійснюється за ставками, що застосовується до юридичних осіб.
· До початку медіації сторони здійснюють передплату у розмірі вартості 3(трьох) годин послуг з медіації. Окрім випадків, коли сторони відмовляться від проведення медіації, ця сума не відшкодовується.
Узгодження медіаційної (заключної) угоди та/або мирової угоди між сторонами за результатами медіації включається до загальної процедури медіації і оплачується за тими ж ставками. У випадку необхідності посвідчення такої угоди нотаріусом вартість послуг нотаріуса оплачується окремо.


3.2. У випадку обрання переговорів у якості способу вирішення ситуації УЦМ може запропонувати клієнту наступні послуги:

• Підготовка клієнта до переговорів за інтересами (Гарвардська переговорна модель) з метою зміни моделі переговорів
• Підготовка клієнта до складної розмови (коли спір виник, але інша сторона не доступна для інших способів вирішення спору крім переговорів)
• Участь медіатора в переговорах в якості консультанта, або Вашого представника

Оплата послуг експерта здійснюється за розцінками, вказаними в пункті 3.1.

Гонорар успіху при досягненні домовленостей, що задовольняють нашого клієнта (за домовленістю).

Крім вартості послуг оплаті підлягають витрати, понесені в справі, які включають оренду приміщення (за необхідності), ксерокопіювання й зв’язок, транспортні витрати, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо.

ВАЖЛИВО! Вищенаведена інформація надається виключно з інформаційною метою. Конкретні умови надання послуг можуть час від часу змінюватися.

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Вхід до Ресурсного центру

Новини

Відеозапис події "Які навички необхідні для успішної карʼєри медіатора в 2024 році?"

05.02.2024
Для всіх, хто хотів, але не зміг бути з нами, відеозапис події з Галиною Єрьоменко. Про…

FRAUENEMPROWERMENT

10.11.2023
Есслінген-на-Неккарі, земля Баден Вюртемберг, Німеччина. Тут завершився 9-місячний проект…

ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

20.07.2023
Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією Але хочеться сподіватися, що…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

+380 (97) 436 05 77 (telegram, viber)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.
© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs