Галина Єрьоменко

eremenko light

Керівник та викладач Українського Центру Медіації [kmbs], к.ю.н

Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR traners-network).

В даний час також працює старшим науковим співробітником Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. 

Освіта: за фахом юрист. В 1995 р. захистила дисертацію на тему «Відшкодування шкоди, завданої органами влади» м. Харків. Як стипендіат програм Міжнародного інституту з уніфікації приватного права (Рим, Італія), у 2001 р. брала участь у програмі професійного розвитку в зазначеному інституті. Є співавтором підручників з цивільного права, юридичних енциклопедій, наукових монографій, наукових статей. У 2004 та 2010 роках ставала Лауреатом премії ім. Ярослава Мудрого Академії правових наук ( у складі колективу авторів)

Релевантні тренінги: тренінги «Базові навички медіатора» та «Навички медіації у вирішенні корпоративних спорів» (Центр ефективного вирішення спорів (CEDR), Великобританія; тренінг «Медіація в організації: вирішення і профілактика конфліктів та спорів за допомогою навичок медіатора» ( Університет Св. Томаса, США); тренінг «Медіація при розлученні: вміння і навики» ( CALM.Inc. Центр медіації (шт. Меріленд, США), Тренінг для тренерів (CEDR (Великобританія), «Mediation and Negotiation Curriculum Development seminar» в Сараєво, Боснія в 2008 р. (за підтримки IFC і Harvard Law School), «Мистецтво та наука переговорів за методикою Harvard Negotiation Project» та інші
Досвід роботи: з 1993 по 1994 рік працювала юристом, а з 1995 по 2003 рік Віце-президентом Міжнародного інституту бізнесу. З 2003 по 2007 рік заступник Директора Школи HRM (kmbs). Брала участь у навчальних програмах з питань розвитку бізнес-освіти: INSEAD, (Франція), Ірландський інститут бізнесу (IMI, Ірландія), Чартерний інститут маркетингу (CIM, Великобританія), та інше.
Має 9 річний досвід роботи на посаді Віце-Президента Міжнародного Інститут Бізнесу, де відповідала за співпрацю з Фондом Державного Майна України, ДКЦПФР, Антимонопольним Комітетом, Міністерством Економіки та ін. З 2003 по 2007 рік - заступник Директора Школи HRM (kmbs).
З 2008 року - Керівник Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі, створеного спільно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (Група Світового Банку).
У 2010 році стала переможцем від України у конкурсі на право стажування по медіації у JAMS Foundation (США). У 2010 році фільм про медіацію, підготовлений під її керівництвом став номінантом міжнародного конкурсу CEDR-Awards (Великобританія). Галина має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Також вона є співавтором проекту Закону України «Про медіацію».
У 2010 р. працювала тренером по переговорах в Школі Вищого корпусу державної служби України. Окрім того досвід викладацької діяльності для UNDP, ABA, CEELI тощо, а також проводила тренінги з підготовки медіаторів у Казахстані, Киргизстані та Білорусі.
В 2012 Галина виконувала обов’язки Голови комісії з питань медіації та Радником Президента ICC.
Галина - володар знаку «Ера медіації» у номінації «За досягнення у теоретичних і прикладних дослідженнях технологій альтернативних способів вирішення спорів» (Кахазстан, 2013).
Кейс Галини «Розвиток компетенції «співпраці [Bionic LTD]» пройшов складний сліпий відбір для представлення на 6-ій щорічній міжнародній конференції EuroMed Academy of Business (EMBRI)

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
30
31

Вхід до Ресурсного центру

Новини

Відеозапис події "Які навички необхідні для успішної карʼєри медіатора в 2024 році?"

05.02.2024
Для всіх, хто хотів, але не зміг бути з нами, відеозапис події з Галиною Єрьоменко. Про…

FRAUENEMPROWERMENT

10.11.2023
Есслінген-на-Неккарі, земля Баден Вюртемберг, Німеччина. Тут завершився 9-місячний проект…

ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

20.07.2023
Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією Але хочеться сподіватися, що…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

+380 (97) 436 05 77 (telegram, viber)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.
© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs