Барон Мюнхаузен казав, що найбільш великі дурощі роблять з серйозними обличчями.
У Відні зібралися люди з несерйозними обличчями, які роблять дуже серйозні справи у своїх країнах. Представники США, Польщі, Угорщини, Грузії, Греції, Словенії, Хорватії, Італії, Сербії, Іспанії, Білорусії, Австрії, Турції говорили про те, що необхідно зробити для того, щоб медіатор був успішним.
Галина Єрьоменко сказала, що бути в числі учасників було великою честю і великим задоволенням. З усіх країн тільки Україна не має правового регулювання медіації. Але ті, хто його мають, мріють про розвиток ринку, де сторони приходять самі на медіацію. Думали про клієнтів, стейкхолдерів, перешкоди, а також як їх долати.
Проект проводився Global Рartners, основна мета якого просування медіації у всьому світі, а також при підтримці JAMS Foundation. Організатори обіцяли, що після узагальнень роботи ворк-шопу матеріали будуть доступні для всіх бажаючих. Розвинути ринок можна тільки в кооперації, об’єднавши зусилля всіх.
Розвинемо ринок разом!
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm-ua.png)