В УЦМ відбулася зустріч представників Центру корпоративної соціальної відповідальності з медіатором, тренером УЦМ Ольгою Шепель
В УЦМ відбулася зустріч представників Центру корпоративної соціальної відповідальності з медіатором, тренером УЦМ Ольгою Шепель. Як зробити так, щоб люди хотіли і вміли брати на себе відповідальність, і в той же час, щоб могли знаходити найкращі рішення тоді, коли здається знайти рішення неможливо. Слухали, пробували, усвідомлювали. Здається, вийшло. Вітаємо нових прибічників медіації!!
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm-ua.png)