Конструктивний конфлікт: навчально-адаптаційна бізнес-гра

 Реєстрація закінчена
 
19
Категорія:
Програми професійного розвитку
Дата
2019-06-26 18:30 - 21:00
Місце проведення
Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул.Волоська 8/5 (4 корпус, 4 поверх)
Вартість
500

Навчально-адаптаційна бізнес-гра КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™ створена для навчання й розширення понятійного ряду в області компетентної поведінки в конфлікті. Підґрунтям гри є сучасна інформація про підходи до вирішення конфлікту з всесвітнім визнанням в середовищі професійних консультантів-конфліктологів.

Конструктивна робота з конфліктом - в підході до нього як до природного явища. Протиріччя, що виникають - це джерело інформації про необхідні зміни. Такий підхід дозволяє змістити фокус з пошуку винних на пошук виходу з ситуації, що склалася, й на вирішення проблеми шляхом співробітництва.

Гра КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™ націлена на те, щоб знайти нові знання в області конфліктології та відчути впевненість в таких важливих областях для конструктивного поведінки в конфлікті, як емоції, комунікації, переговорні техніки, а також стилі поведінки, діагностика і способи втручання в конфлікт.

 

Гра створена для людей, чия робота пов'язана з людьми:

- для керівників

- для тих, хто працює з клієнтами

- для менеджерів з продажу

- для менеджерів по роботі з персоналом

- для менеджерів проектів тощо

 

 

Гра також може бути цікава наставникам, коучам, фасилітаторам і тренерам, які навчають компетенціям конструктивної поведінки в конфлікті та медіації.

Для подолання конфліктобоязні та деструктивної захисної поведінки в конфлікті дуже важливо працювати над побудовою довіри в команді. Ігровий формат, як привід обговорити непросту тему конфлікту, дає можливість краще пізнати один одного й сприяє подоланню бар'єру вільно ділитися своїми думками з іншими.

Гра КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™ також справляється із завданням подолання страху визнання помилки і «уразливості» (усвідомлення, що знати не все - це нормально, а публічно визнавати це - не страшно). До того ж формат гри - питання з варіантами відповідей, що гравці читають один одному вголос, - сприяє актуалізації навичок активного слухання й чіткої передачі інформації.

Гра КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™ також може бути інструментом діагностики конфлікту в команді (за участю в грі фахівця в галузі конфліктології це дає можливість зробити подальші професійні кроки по врегулюванню конфлікту та проведення інших навчально-адаптаційних заходів в залежності від виявленої ситуації й стадії конфлікту в рамках системи управління конфліктами, прийнятої в організації). Гра може застосовуватися в тому числі для оцінки навичок компетентного поведінки в конфлікті і надавати можливість побачити і розробити індивідуальний план розвитку м'яких навичок для кожного з учасників

Гра КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™ є одним з інструментів корпоративного навчання, діагностики та оцінки, який ефективно розширює арсенал заходів для формування системи ефективного управління конфліктами в організації, але не є альтернативою або заміною інших методів, які також успішно застосовуються для цих цілей

Проводити бізнес-гру буде Наталія Пазюк, авторка бізнес-гри КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™, консультантка з питань впровадження системи ефективного управління конфліктами в організації, тренерка та авторка програм навчання та адаптації з питань компетентної поведінки в конфлікті, фасілітаторка, медіаторка.

Наталія є випускницею Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації та сертифікованим бізнес-медіатором відповідно до стандартів промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії (2019).

Час: 18:30-21:00, 26 червня 2019 року

Місце: kmbs, вул.Волоська 8/5

Вартість: 500 грн. без ПДВ.

За умови ранньої реєстрації (до 23.06.2019 включно) вартість: 350 грн. без ПДВ

 

Кількість місць обмежена.

 
 

Всі дати

  • 2019-06-26 18:30 - 21:00
 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
3
4
5
8
9
10
11
12
14
15
16
17
19
24
25
26
27
31

Новини

Базові навички медіатора, 2 модуль (грудень 2020 рік)

22.12.2020
"Алгоритм, мистецтво, імпровізація: БНМ2" - такими словами можна охарактеризувати якість…

Дев’ятий щорічний форум суддів і медіація

18.12.2020
На панелі, присвяченій альтернативним методам вирішення спорів, цікаво було зустрітися з…

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ РЕАЛЬНИХ МЕДІАЦІЙ

23.11.2020
Випускники програм з медіації часто цікавляться де можна отримати досвід проведення…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs