ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією☺ Але хочеться сподіватися, що мене запросили не тільки тому, що я українка, а тому, що можу щось розумне сказати. Дякую, що дали можливість долучитися до вельмишановної світової медіаторської спільноти! Сподіваюся, що почули.
Всього давали 10 хвилин на виступ. Але я взяла 15. Щоб включити аудиторію в режим «активного слухання», змушена була трошки зупинитися на тому, чому це не тільки наша війна. Вміння працювати з інтересами і ризиками допомогло достукатися з думкою, що у разі чого (негативний сценарій) тими, хто сидить в залі будуть управлять популісти, які прийшли на хвилі втоми від війни і збідніння населення у західних країнах.
Лейтмотивами мого виступу були два слова: превенція (конфлікту) і освіта (переговорна задля підняття переговорної свідомості українців). Прославляла колег з проєктом про мобільні бригади з методологією поступового руху в роботі з конфліктом. Думаю, що важливо це буде винести на обговорення української спільноти. Наші вміння будуть дуже потрібні після війни.
А взагалі-то серед інших тем на конференції звучали теми штучного інтелекту в ролі медіатора (до речі тема повторюється з конференції в конференцію), акредитація і формування вимог до тих, хто акредитується, дослідження про те, що клієнти знають про медіацію, Сінгапурська конференція (чи потрібна і чому буксує імплементація,- тема також повторюється з конференція в конференцію) та інші.
Було цікаво, але здається, що час все одно рухається швидше ніж презентовані на конференції ідеї. А нам «поталанило» заскочити в майбутнє,і нам є чим ділитися і чому навчати інших.
Шануймося, бо ми того варті!

Календар подій

Вхід до Ресурсного центру (en)

Новини

Відеозапис події "Які навички необхідні для успішної карʼєри медіатора в 2024 році?"

05.02.2024
Для всіх, хто хотів, але не зміг бути з нами, відеозапис події з Галиною Єрьоменко. Про…

FRAUENEMPROWERMENT

10.11.2023
Есслінген-на-Неккарі, земля Баден Вюртемберг, Німеччина. Тут завершився 9-місячний проект…

ФРАНКФУРТ: 31ий СВІТОВИЙ ФОРУМ ЦЕНТРІВ МЕДІАЦІЇ

20.07.2023
Запрошувати українців виступити все ще є модною традицією Але хочеться сподіватися, що…

Підпишіться на розсилку

Subscribe

Contact Information


Ukraine, Kyiv, Voloska 8/5 str.
4 NaUKMA building, 4th floor
tel.:+38 (044) 490-66-35
fax:+38 (044) 425-77-81
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Any part of these materials cannot be reflected or used in a different way
in any other form without a written consent of the people who possess copyright.

© 2009, Ukrainian Mediation Center
[UMC], kmbs