Базові навички медіатора: 24 учасники з Запоріжжя, Дніпропетровська, Вінниці і, звичайно, з Києва!
Раді вітати тих, хто закінчив перший модуль програми Базові навички медіатора. Хочемо вірити, що кількість людей в групі говорить про те, що все більше людей починають цікавитися «незмагальними», за виразом одного з учасників програми, методами вирішення складних ситуацій. Три дні пролетіли як один для всіх: і для тренерів, і для учасників. Було важко, але дуже обнадійливо. Чекаємо всіх на другому модулі!
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm_en.jpg)


