Ми у Верховній Раді!
Наші тренери Галина Єрьоменко, Діана Проценко і Наталья Безхлібна провели майстер-клас для співробітників Комітету з питань правової політики та правосуддя.
Знайомилися о основними поняттями, а також з тим, чим може бути корисна медіація в цілому і в чому вона допоміжна в роботі учасників майстер класу.
Успіх майстер-класу підтвердився найвищою оцінкою від учасників - бажанням відвідати наступний!

![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm_en.jpg)


