Друзі прислали лінк на відео, де Галина Єрьоменко виступала у Відкритому Університеті Майдану.
Було холодно, але гріли дружелюбні посмішки людей. Було тривожно, хоч постріли ще не лунали. Була надія, і ніхто на Майдані не сумнівався у правильності вибору. Галину представляє Остап Стасів, один з Керівників проекту Відкритий Університет Майдану, випускник нашої програми. Дякуємо тим, хто вірить, надихає, рухається вперед з конкретними справами. Сьогодні з ВУМ готуємо новий проект для громадян, які хочуть дізнатися про медіацію більше.
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm_en.jpg)


