Вітаємо нових випускників першого модуля "Базових навичок медіатора"!
Набір в додаткову групу в черговий раз підтверджує підвищення попиту до придбання медіаційних навичок та компетенцій вирішення конфліктів, заснованих на виявленні інтересів сторін. Дякуємо всім учасникам тренінгу за активну участь, включеність у процес навчання і дружню атмосферу. Бажаємо всім розвивати навички і знання, отримані в процесі навчання і просувати медіацію у всіх сферах професійної діяльності.

![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm_en.jpg)


