«Бізнес медіатор» з Академією Мюнхенської ТПП: спускаємося з гірки
Закінчився третій модуль програми.Так швидко, що ніхто не очікував. Говорили про візуалізацію, презентацію, переговори, дискутували на теми, пов'язані з правовими питаннями, вчилися писати договори, працювати зі спротивом медіації, страхами медіатора і сторін, тощо. Все перелічити не можливо!
Але факт залишається фактом: на четвертий модуль варто принести дипломні роботи. Починаємо думати про іспит: учасники запрошені на бонусні три години симуяцій, щоб відпрацювати навички медіатора, в т.ч. по роботі з картками. Дякуємо всім за співпрацю!!!
Деталі на сторінці УЦМ у Facebook
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm_en.jpg)


