З 20 лютого до 13 березня Український Центр медіації організовує онлайн Антимарафон «Медіація. Час з експертом».


Антимарафон складається з 7 інформативних вебінарів, кожен з яких розкриває окремий аспект медіації – починаючи від того чим може бути корисна медіація, які техніки входять в компетенцію медіатора, закінчуючи тим, як просувати послуги медіації та зробити медіацію своєю професією.

Кому буде корисний марафон?
Всім, хто працює з людьми та має справу у своїй професійній діяльності з конфліктами – власникам бізнесу, HR, керівникам департаментів та служб по роботі з клієнтами, вчителям, бізнес-тренерам, консультантам.
Юристам, адвокатам, нотаріусам, державним службовцям, представникам правозахисних професій тощо.
Всім хто дещо чув про медіацію, але не впевнений, що чітко розуміє у чому суть.
Професійним медіаторам, адже окремі теми є ексклюзивними та мало де представлені.

Участь у марафоні безкоштовна.

Час проведення – 19.00-20.00

Програма антимарафону:
 
20 лютого - Медіація VS переговори: знайди три відмінності
21 лютого - Робота з запитаннями
27 лютого - Робота з емоціями
28 лютого - Медіація в кроскультурному аспекті
6 березня - Медіація для партнерів у бізнесі: обговорити все - і домовитись
7 березня - Конфлікт – як джерело розвитку організації
13 березня - Маркетинг та просування послуг медіатора

ОН-ЛАЙН КОУЧИНГ ВІД УЦМ

Вперше в Україні та усьому російськомовному сегменті інтернету Український центр медіації надає своїм студентам унікальну можливість отримання і закріплення медіаційних навичок он-лайн, в комфортній обстановці свого будинку або офісу в зручний час.

Що таке «он-лайн коучинг»?

Он-лайн коучинг від УЦМ - це практичні симуляції медіації, де студенти напрацьовують робочі навички медіатора шляхом активної участі в живих коуч-сесіях в режимі он-лайн відеоконференції з тренерами УЦМ в пір-групах по 2-3 особи.

Симуляції медіації - це практичні вправи, спрямовані на комплексне відпрацювання учасниками навичок і методів роботи медіатора через моделювання кейсів - навчальних матеріалів УЦМ, розроблених протягом багатьох років, практикуючими медіаторами центру. По завершенню симуляції слідує індивідуалізований зворотній зв'язок від тренерів студентам. Завдяки цьому індивідуальному коучінгу студенти можуть перевірити своє розуміння медіаційних навичок і вдосконалити свою здатність використовувати медіаційні компетенції в режимі реального часу за столом переговорів.

Пропонований метод навчання визнаний найкращим способом ефективного оволодіння навичками успішного медіатора, і відпрацьований до дрібниць за 10 років тренінгового досвіду УЦМ. На даний момент онлайн-коучинг пропонується тільки у нас.

Як відбуваються коуч-сесії?

На кожній коуч-сесії, що проводиться за допомогою відеозв'язку Skype, присутній один кваліфікований коуч-медіатор УЦМ і не більше трьох студентів.

Після реєстрації, оплати і бронювання сесії, не пізніше ніж за 12 годин до часу заброньованої сесії всі зареєстровані на коуч-сесію учасники отримують синопсис практичного кейса, на якому будуть відпрацьовуватися навички. Двоє учасників також отримують конфіденційні рольові інструкції для участі в кейсі в ролі сторони, третій учасник буде в такому кейсі медіатором. Кожен з учасників отримує роль медіатора не менше ніж в кожному третьому кейсі зі своєю участю. Коучі УЦМ ретельно відстежують зміст практичних кейсів, так що на кожній сесії учасники отримують абсолютно новий кейс для відпрацювання.

До початку коуч-сесії учасники зобов'язані перевірити справність свого обладнання (комп’ютер, ноутбук, телефон, навушники тощо).

У призначений час коуч-сесії коуч зв'язується з усіма учасниками сесії з їх скайп-контактам, наданим під час бронювання ними коуч-сесії.

Коуч-сесія триває 2 години в режимі он-лайн відео-конференції, під час якої протягом 90 хвилин учасники відіграють повну симуляцію медіації за допомогою і з підтримкою коуча. В кінці сесії коуч надає медіатору в присутності сторін зворотний зв'язок тривалістю до 30 хвилин і дає рекомендації про можливі зони розвитку медіаційних компетенцій.

Хто може брати участь в коуч-сесіях?

Оскільки для практичного відпрацювання медіаційних компетенцій необхідна як мінімум початкова теоретична підготовка, обізнаність про суть медіації і основні принципи роботи медіатора, для всіх учасників необхідно надати достовірну інформацію про проходження будь-якого навчального курсу з медіації.

Ми з радістю запрошуємо приєднуватися до наших он-лайн коуч-сесій випускників всіх програм, незалежно від центру проходження навчання, в тому числі тих, які закінчили відповідний он-лайн курс.

Яка вартість коуч-сесії?

Одна стандартна коуч-сесія тривалістю 2 астрономічних години коштує 400 гривень для кожного учасника. Для більш поглибленого освоєння медіаційних технік, особливо для учасників, які не мали раніше досвіду участі в практичних симуляціях, що проводяться аудиторно, рекомендується пакет від трьох коуч-сесій вартістю 1200 гривень.

Учні, які бажають придбати персоналізовані коуч-сесії (учасник - коуч), можуть звернутися до нас в індивідуальному порядку.

 Як мені стати учасником коуч-сесії?

Для участі в коуч-сесіях учасникам необхідно зареєструватися та оплатити бажану кількість коуч-сесій через систему он-лайн оплати. Після підтвердження оплати учасник отримує розклад доступних коуч-сесій на найближчі 2 тижні і може зареєструватися на будь-яку з них. Для бронювання коуч-сесії досить відповісти на електронний лист, в якому було надано розклад коуч-сесій, із зазначенням свого скайп-контакту, а також обраної дати і часу коуч-сесії.

Забронювати, перенести або скасувати оплачену коуч-сесію можна не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного часу коуч-сесії.

Зареєструватися на он-лайн коучінг прямо зараз можна тут, заповнивши цю форму:

1.Особиста інформація
2. Контактна інформація
3. Професійний досвід
4. Звідки Ви дізналися про програму?
5. Де ви проходили навчання з медіації?
6. Скільки годин становило навчання ?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМАMEDIATION SKILLS & COACHING ON LINE

Вперше в Україні та Європі Український центр медіації (УЦМ) у партнерстві з Edwards Mediation Academy (США) пропонує нову унікальну міжнародну програму з медіації Mediation Skills & Coaching On-Line. Ця програма поєднує в собі здобутки найсучаснішої онлайн-освіти з професійним досвідом одних із найбільш успішних медіаторів у світі та практичне тренування від визнаних коучів та тренерів Українського Центру Медіації.

Програма Mediation Skills & Coaching On-Line складається з двох інноваційних елементів:

1) 45+ годин – он-лайн курс Edwards Mediation Academy, Mediation Skills, високо затребуваний тими, хто працює в юридичній та діловій сферах.

Розроблений фахівцями в області медіації та високоякісного дистанційного навчання, курс структурований таким чином, що студенти отримують теорію та практичні навички, необхідні для успіху в кар'єрі медіатора в зручний час і в комфортному середовищі за власним  вибором. Курс надається англійською мовою, проте оцінка та зворотній зв’язок можуть бути надані англійською, українською та російською мовами.

Після закінчення курсу студенти матимуть робоче знання про процес медіації та численні аналітичні навички, необхідні для медіювання всіх видів суперечок, включаючи складні кейси.

2) 15 годин - практичні заняття з тренерами-медіаторами Українського центру медіації, де студенти можуть за власним вибором навчатися аудиторно в УЦМ у Києві або через відео сесії з тренерами та коучами УЦМ у пір-групах.

Симуляції медіації - це практичні вправи, орієнтовані на комплексне відпрацювання учасниками навичок та методів роботи медіатора шляхом опрацювання практичних кейсів - навчальних матеріалів УЦМ, напрацьованих протягом багатьох років практикуючими медіаторами центру, – а потім отримання індивідуалізованого зворотнього зв’язку від тренерів студентам. Завдяки цьому індивідуальному тренінгу студенти можуть перевірити своє розуміння та вдосконалити свою здатність використовувати ці навички в режимі реального часу за столом переговорів.

Запропонований метод навчання визнаний найкращим способом ефективного оволодіння навичками успішного медіатора, і на даний момент такий режим онлайн-коучингу російською мовою пропонується лише УЦМ. Тренери УЦМ, які працюють в коуч-сесіях, повністю схвалені Edwards Mediation Academy.

Після завершення програми, включаючи модульну оцінку, студенти отримують унікальний міжнародний документ, виданий Edwards Mediation Academy та УЦМ, визнаний у США, Україні та інших країнах світу.

Вартість МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ MEDIATION SKILLS & COACHING ON-LINE $ 499

(сплачується карткою безпосередньо на користь Edwards Mediation Academy)

  

ЗАСНОВНИКИ ПОГРАМИ

Про Український центр медіації

Український центр медіації (УЦМ) був створений у 2008 році як спільний проект Києво-Могилянської бізнес-школи та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з метою створення інституції, яка буде рушійною силою для розробки альтернативних методів вирішення спорів в Україні через навчання та послуги справді незалежних медіаторів.

УЦМ є одним із найкращих визнаних провайдерів послуг з медіації та встановлює найвищий стандарт навчання практикуючих медіаторів як в Україні, так і за її межами. Тренери-медіатори УЦМ є практикуючими медіаторами та експертами у своїй галузі, авторами унікальних практичних кейсів на основі власного досвіду та спеціалістами, які розробляють інноваційні освітні проекти у сфері медіації у навчальних закладах на міжнародному рівні.

В даний час у навчальних програм УЦМ вже більше 7000 випускників - кваліфікованих фахівців, багато з яких стали успішними медіаторами.

Керівник УЦМ, кандидат юридичних наук Галина Єрьоменко, визнаний міжнародний експерт з медіації, разом з командою партнерів та випускників центру, створила безпрецедентні проекти про медіацію в Україні, використовуючи багато інноваційних методів навчання, включаючи гейміфікацію та онлайн-навчання.

Про Edwards Mediation Academy

Edwards Mediation Academy була заснована в 2014 році одним з провідних та найдосвідченіших американських медіаторів Брюсом Едвардсом. Він, разом із дружиною та партнером Сьюзен Франсон Едвардс, присвятили своє життя підвищенню загального практичного досвіду професіоналів з медіації у всьому світі. Побудовані на об'єднанні двох нових соціальних зрушень - використання медіації як системного підходу до вирішення спорів у сучасній правовій системі та покращення можливостей онлайн-навчання для підтримки традиційного навчання в класі, курси EMA використовуються у всьому світі. Всі курси EMA викладаються піонерами та фахівцями галузі медіації. Щоб переглянути наших фахівців перейдіть за [посиланням].

Брюс Едвардс був одним з піонерів у розвитку медіації як інструменту вирішення комерційних спорів у Сполучених Штатах. Професійний медіатор з 1985 року Брюс провів понад 7000 справ, починаючи від "простих" двосторонніх конфліктів, пов'язаних з господарськими спорами, ненавмисними тілесними ушкодженнями та випадковим спричиненням смерті, до більш складних випадків щодо охорони навколишнього середовища, страхування або будівництва, в деяких з яких участь брали більше 80 сторін.

Пан Едвардс навчав суддів, адвокатів та надихає медіаторів у всьому світі. Він відіграв центральну роль у створенні JAMS, найбільшої та найуспішнішої компанії з вирішення спорів у США та виконував обов'язки Голови Правління JAMS з 2010 по 2013 роки.

Курси Edwards Mediation Academy поєднують краще з теорії медіації та практичних знаннь за допомогою інтерактивного, самостійного навчання. Вони включають презентації та коментарі провідних фахівців у галузі медіації та всі необхідні теоретичні матеріали. Модулі вибудовані навколо унікального процесу медіації, зафільмованого спеціально для цього курсу, де студенти дивляться на Брюса Едвардса, що приймає критичні рішення "від моменту до моменту", ніби сидячи за столом переговорів поряд з ним.

Edwards Mediation Academy також пропонує інші он-лайн курси, включаючи Advanced Mediation (для тих, хто вже має досвід комерційного посередництва) та Developing Your Career in Mediation.

 

 

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Новини

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

ПЕРЕГОВОРИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ

01.07.2019
62981246 2632335800128533 6586171682279391232 o
« А що для вас важливо?»,- вже не третій день навчання розпочав дослідження інтересів…

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs