Серед питань, які часто задають випускники програм, де і як можна підтримувати і поглиблювати кваліфікацію і набуті навички.

Конкретно попрацювати «у полі» можна долучившись до спільноти сімейних медіаторів УЦМ (Керівник Проекту – Заступник Директора центру О.Тютюн).

Випускники  програм по базових навичках медіатора після проходження спеціалізованого курсу по сімейній медіації  мають змогу відпрацювати набуті навички в реальних кейсах при супервізійній підтримці  тренерів УЦМ.   Проходження практики відбувається в рамках  проектів співпраці з  Службами у справах дітей та соціальних служб районних у м. Києві державних адміністрацій.  Проект по наданню соціальної послуги у сімейних конфліктах, в тому числі у шлюборозлучних процесах  стартував 24 лютого 2017 року і має на меті  здійснення  допомоги батькам і дітям з питань, які розглядає комісія з питань захисту прав дитини.

В рамках зазначеного проекту медіація надається медіаторами на безоплатній основі як соціальна послуга відповідно до стандартів визначених Державним стандартом соціальної послуги посередництва (медіації), що затверджений Наказом Міністерства соціальної політики України № 892 від 17.08.2016 року.

Для того щоб стати  учасником волонтерського проекту  необхідно  мати  базову підготовку медіатора,  а також успішно закінчити спеціалізований курс, де розглядаються особливості сімейної медіації і роботи з дітьми. Набуття практик відбувається  у ко-медіації разом з досвідченим медіатором, що дозволяє  молодому медіатору почувати себе безпечно у процесі медіації, надавати корисну послугу  батькам і дітям,   а також  переймати найкращий досвід у ситуаціях, які вимагають  повної самовідданості  і комплексного застосування забутих знань і навичок.

Навички бізнес-медіатора можна поглибити у ситуаціях, які на 80-85% наближені до реальних, у чому ми неодноразово мали нагоду переконатися під час наших медіацій.

(1) Клуб симуляцій – це зустріч, під час якої проводиться симуляція процесу медіації з коучинговою підтримкою тренера. Зазвичай бажаючі (за одну зустріч це приблизно 4-5 осіб) можуть спробувати себе у ролі медіатора під час процесу, де роль сторін можуть грати як випускники програм по медіації, так і ті, хто тільки цікавиться медіацією. Суперможливістю для всіх учасників події є підтримка тренера, який звертає увагу на «сильні ходи» медіатора, а також на його зони розвитку. Як правило, в процесі такої роботи всі залишаються задоволені, тому що учасники завжди навчаються і ролі сторін, і із ролі медіатора, і із ролей спотерігачів. Часто такі зустрічі супроводжуються дискусіями, які мають методологічний характер. У Клуба є постійні учасники, які не пропускають жодної клубної зустрічі і можливості побачити однодумців і друзів. Запрошуються випускники УЦМ і інших освітніх проектів!
Починають і виграють всі! Подія відкрита.

(2) Клуб супервізій – це можливість побудувати гіпотези щодо вирішення складних питань , спираючись на підтримку експертів. У ролі експертів – випускники програм по переговорах і медіації. У ролі «запитувачів» - випускники програм і друзі УЦМ або ті, хто хотів би стати ближчими до центра.

Як завжди, додану цінність у такій взаємодії отримують дві сторони: експерти – можливість потренувати свої аналітичні навички вирішення питань, спираючись на методологію медіації і Гарвардської переговорної моделі. «Господар проблеми» - отримує про-боно консультацію від реальних практиків, які отримали професійну підготовку як перемовники і медіатори.

Методологія, яка використовується – презентована нам нашими колегами з Німеччини – тренерами програми Бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП. Побудована на спеціальному алгоритмі і правилах взаємодії того, хто ставить питання і групи експертів.

Проблеми можуть торкатися питань, які вже були вирішені, але «не відпускають емоційно» АБО пов’язані з підготовкою до майбутніх переговорів.
Роботу групи експертів модерує тренер Українського Центру Медіації.

Приблизна періодичність проведення Клубів – раз на три місяця!
Використайте унікальну можливість попрацювати у колі професіоналів.

Розклад клубу супервізій та симуляцій ви можете подивитись в календарі: https://ukrmediation.com.ua/ua/kalendar-navchan-ta-podii


(3) Симулятор он-лайн
- можливість для всіх потренувати свої навички шляхом вибору правильної відповіді на симуляторі, який пропонує декілька варіантів відповіді. Скажемо правду – зазвичай це дається не легко. Але хто обіцяв, що буде легко? Обіцяли інтригу, емоції, бажання дійти до кінця а також можливість потренувати силу волі і терпіння.

Лінк на симулятор: http://play.ukrmediation.com.ua/simulation/list

Отже наснаги!

Collaborative Lawyers these are lawyers which are loyal to the process of mediation and give preference to peaceful solution of arguments.
In case of necessity in getting juridical advice (consultation) at the stages of preparation, conducting of mediation or formalization of results, there is a recommendation to apply to lawyers, which are graduates from two levels of the program “Basic skills of mediator”, know the essence of the method and give preference to peaceful solution of arguments and conflicts.

Mediations are conducted by professionals who have an experience of conducting mediations.

The candidature of a mediator is offered by Ukrainian Mediation Center according to the peculiarities of negotiation process, the object of discussion, and the desired requirements to the mediator (subject, sphere of specialization, age, sex etc.). Sides are allowed to use their own right in choosing of the mediator. It helps in building up of confidential relations between the sides and the mediator on the stage of preparation for the mediation.

Як передбачити у договорі медіацію як спосіб розгляду спору?

Відповідь тут.

Документи, які сторони подають медіатору для підготовки до медіації.

При проведенні комерційної медіації до довідки про сутність спору (крок 6) у письмовому вигляді подається додаткова інформація.

bill

William "Bill" Marsh

Mediator and Director of Conflict Management International (CMI) (Великобританія)

Спеціалізація - комерційна медіація

 

 

Galyna

Galyna Yeromenko

Head of Ukrainian Mediation Centre at kmbs
Specialization - commercial, organizational and family mediation

 

 

Календар подій

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
5
6
7
8
9
11
16
17
18
19
23
24
25
26
27
28
29

Вхід до Ресурсного центру (en)

Новини

РОЗШИРЯЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ: МЕМОРАНДУМ З ГРУПОЮ ВИПУСКНИКІВ УЦМ

02.03.2020
Підписано Меморандум про співпрацю між Українським Центром Медіації в особі Єрьоменко…

БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА, ЛИПЕНЬ 2019

01.07.2019
5d11ce52ea5413690c6995495cd90945
«Якщо у Вас немає глибин, які у Вас можуть бути висоти?» - К. Юнг Програма Базові навички…

ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: СКЛАДОВІ ПРОДУКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

01.07.2019
4e3540dbf407785323c6168f2dc50104
● Як мені впоратися зі своїми емоціями в професійному та особистому житті? ● Як уникнути…

Підпишіться на розсилку

Subscribe

Contact Information


Ukraine, Kyiv, Voloska 8/5 str.
4 NaUKMA building, 4th floor
tel.:+38 (044) 490-66-35
fax:+38 (044) 425-77-81
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Any part of these materials cannot be reflected or used in a different way
in any other form without a written consent of the people who possess copyright.

© 2009, Ukrainian Mediation Center
[UMC], kmbs