Услуги по урегулированию коммерческих споров

Мы, профессиональные медиаторы УЦМ, специалисты по переговорам, предлагаем: проанализировать Вашу сложную, спорную ситуацию и организовать переговоры (медиации) при участии специалиста-медиатора для поиска максимально полезного для Вас решения. Переговоры - это современная альтернатива судебным методам разрешения споров.

Люди, пытающиеся впервые урегулировать спор в коммерческой сфере, считают, что справедливое решение можно получить только через суд. Но наш личный опыт и примеры развитых стран мира доказывают, что альтернативные методы бывают намного эффективнее.

В суді одна сторона виграє, а інша завжди програє. І це не завжди залежить від того, хто правий, а хто винуватий. Уявіть реалії України. Якщо Ви звертаєтесь до суду – то це система, яка буде розглядати Вашу справу місяці і роки, деталі справи будуть оприлюднені, тому що процес відкритий, результати - не прогнозовані, виконання рішення суду - не гарантоване, решту факторів додайте самі.

А при переговорах (медіації) Ви зможете знайти за допомогою спеціаліста-медіатора, спектр рішень, що підсилює позиції двох сторін і максимально задовольняє тим самим Ваш інтерес. Ви впливаєте на обставини, Ви розширюєте поле для пошуку рішень за рамки судового розгляду, Ви уникаєте розголосу і відновлюєте відносини з опонентом, при потребі. Процес медіації може тривати від годин до декількох днів. Рішення, що знаходяться тестуються медіатором на реалістичність, тому практично всі виконуються сторонами добровільно. Ви, завдяки швидкості знаходження рішення, збережете час і своє здоров’я. А кошти, заощаджені від довготривалої судової тяганини, інвестуєте в своє майбутнє. Часто сторонам вдається відбудувати в процесі медіації зруйновані містки у ділових стосунках. В процесі і за результатами медіації гарантується конфіденційність з боку всіх учасників, що закріплюється в документах.

УЦМ гарантує клієнтам високий професійний рівень медіаторів. Всі медіатори мають фахову підготовку, міжнародну сертифікацію і успішний досвід вирішення комерційних спорів.

Можлива участь декількох медіаторів в одному процесі, де є велика кількість учасників.

Можливе залучення юристів і психологів, які співпрацюють з Центром.

Але, увага, якщо Ви жадаєте помсти, або впевнені, що тільки тиском на опонента можна вирішити спір, Ви - не наш клієнт.

Якщо ж Ви впевнені, що для вирішення спору краще використати переговори-медіацію, щоб бути почутим опонентом, щоб розширити своє поле пошуку рішень, чим максимально задовольнити свої інтереси, ми чекаємо на Вас.

Замовити послугу можна тут

З повагою, керівник напрямку,
Світлана Чебакова.

Календар подій

Вхід до Ресурсного центру (ru)

Новини

Базові навички медіатора, 2 модуль (грудень 2020 рік)

22.12.2020
"Алгоритм, мистецтво, імпровізація: БНМ2" - такими словами можна охарактеризувати якість…

Дев’ятий щорічний форум суддів і медіація

18.12.2020
На панелі, присвяченій альтернативним методам вирішення спорів, цікаво було зустрітися з…

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ РЕАЛЬНИХ МЕДІАЦІЙ

23.11.2020
Випускники програм з медіації часто цікавляться де можна отримати досвід проведення…

Підпишіться на розсилку

Подписать

Контактная информация


Украина, Киев, ул. Волошская 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 этаж
+380 (50) 013 18 55
+380 (97) 436 05 77 (telegram, viber)
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Никакая часть материалов не может быть воспроизведена или использована другим способом
в любой форме без письменного согласия лиц, которые имеют авторские права.

© 2009, Украинский Центр Медиации
[УЦМ], kmbs