Німецький сертифікат медіатора в Україні та Німеччині

Коли у нас запитують, куди піти навчатися на медіатора, ми завжди радимо подивитися нашу Пам'ятку для клієнта (на сайті), де даються поради, як правильно обрати Програму навчання і медіатора для проведення медіації.
Основне, з чого треба виходити : особисті цілі (для чого потрібна програма), репутація і кваліфікація організації, яка проводить навчання і тренерів. В нашій філософії багато провайдерів послуг з навчання – це добре, але ці послуги повинні бути якісними, щоб не спаплюжити ідею і репутацію медіації як послуги.
В Україні поки що немає нормативно встановлених вимог щодо навчання. Є тільки проект Закону про медіацію. Тому репутація, кваліфікація тренерів має першочергове значення, щоб час і гроші не були витрачені дарма.
Що ж до німецьких сертифікатів, то правила роботи медіатором у Німеччині, а також права і обов'язки медіатора з німецьким сертифікатом встановлені нормативно. Зараз ми готуємо інтерв'ю з Керівником програми "Бізнес-медіатор" (WIRTSCHAFTSMEDIATOR/IN) Ренатою Дердорфер, де вона більше детально зупиняється на поглядах німецьких юристів щодо вимог до програми і до медіаторів, які збираються працювати у Німеччині. Але, забігаючи наперед, хочу послатися на слова Ренати, яка підкреслила, що першим кроком для отримання статусу сертифікованого медіатора у Німеччині необхідно (відповідно до 6 Параграфу Закону про медіацію) пройти 120 аудиторних годин навчання.
Наша програма, шостий випуск якої стартує 28 вересня 2017 року, має 160 аудиторних годин навчання, дає можливість юристам навчатися у середовищі «не юристів» - hr-менеджерів, психологів, тощо, збагачуючи один одного досвідом проведення переговорів у внутрішньорганізаційому контексті і допомагаючи вийти за парадигми «юридичного мислення» лише мовою фактів, доказів, вини до мислення шляхом роботи з інтересами, врахування емоцій сторін, зміни вектору з минулого на майбутнє і сьогодення.
У Німеччині дуже високим є статус навчання, отриманого при навчальних закладах ТПП, де репутація Мюнхенської ТПП і її Академії, з якою ми вже вшосте впроваджуємо спільний проект, займає особливе привілейоване місце.
До нас на навчання приїжджали учасники з Словакії, Німеччини, Італії, тощо. Адже навчання в Україні є більш доступними (для прикладу, аналогічне навчання у Німеччині учасникам коштує близько 7000 євро без витрат на проїзд та проживання)
Тому на питання : «Куди йти навчатися?», ми запитуємо : «А що для Вас важливо?», спираємося на мудрість учасників зробити правильний вибір.
При цьому рекомендуємо вірити тільки «об’єктивним критеріям» (факти і докази), які в об’єктивній (а не суб’єктивній) реальності свідчать про якість навчання. Зокрема, ми пишаємося, що нас німецькі партнери обрали і довірили проведення частини навчання саме за досвід, кваліфікацію тренерів. Маємо привід також пишатися більш як 100 випускниками програми, які вже працюють як в Україні, так і за її межами.
То ж чекаємо! Приходьте навчатися, поки вікно наших німецько-українських можливостей відкрито!
Детальна інформація про програму та реєстрація за лінками:
https://kmbs.ua/pur/programa-biznes-mediator-wirtschaftsmediator-in-ihk

10500378 772201649528220 2929976742026868389 n

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
28
29
30

Вхід до Ресурсного центру

Підпишіться на розсилку

Підписатись

Контактна інформація


Україна, Київ, вул. Волоська 8/5
4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Тел.:+38 (044) 490-66-35
Факс:+38 (044) 425-77-81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом
у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права.

© 2009, Український Центр Медіації
[УЦМ], kmbs